مقالات, سوالات پر تکرار, کرم معجزه

دوره ساخت کرم دست ساز معجزه درویشی را چگونه می توان تهیه کرد؟

دوره ساخت کرم دست ساز معجزه و از بین بردن لک صورت

دوره ساخت کرم دست ساز ، یک روند کامل ساخت انواع کرم های بهداشتی و آرایشی با استفاده از مواد گیاهی و شیمیایی برای برطرف کردن مشکلات پوستی به شما آموزش داده می شود .

این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به کرم سازی از جمله : آشنایی با مواد گیاهی ، آشنایی با مکمل های شیمیایی ، آموزش ساخت کرم های پایه ، آشنایی با انواع پوست و ساخت عملی انواع کرم میشود .

همچنین قواعد اندازه گیری ، ترکیب و مخلوط کردن مواد برای ساخت کرم را آموزش می بینید . هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصص است که توانایی شناخت انواع پوست و ساخت کرم مناسب با توجه به نوع کاربرد آن را دارند .

سرفصل های فنی حرفه ای دوره ساخت کرم دست ساز

رعایت بهداشت فردی ، شناخت عوامل بیماری زا ، مشاوره با مراجعه کنندگان ، تشخیص نوع پوست ، آنالیز ساختمان پوست و مو، کلیات کرم سازی ، اجزای تشکیل دهنده کرم ها ، آشنایی با مواد گیاهی(مواد اولیه و مواد پایه ) ،

آشنایی با مواد شیمیایی ، فرمول های رایج ساخت کرم های پایه ، آموزش اندازه گیری با استفاده از مقیاس وزن و نحوه ، تغییر مقادیر از حجم به وزن ، آموزش تست آلرژی و بررسی حساسیت پوست به کرم های مختلف ، آموزش بیش از ۱۵ مدل فرمول تخصصی کرم سازی ( کرم طلا، حلزون ، ضدلک ، ضد چروک ) آموزش بیش از ۱۰ مدل فرمول کرم سازی گیاهی و…

مراحل دوره ساخت کرم دست ساز

در ابتدای آموزش کرم سازی ، با اصول بهداشتی در زمان انجام ساخت کرم آشنا می شوید . سپس مربی به معرفی گیاهان دارویی و مکمل های شیمیایی مورد استفاده در ساخت کرم می پردازد. در این مرحله نحوه صحیح ترکیب مواد با یکدیگر را آموزش می بینید .

وبعد قواعد اندازه گیری ترکیب و مخلوط کردن مواد را فرا می گیرید . در نهایت با کمک مربی ، تمرین عملی ساخت انواع کرم با توجه به نوع کاربرد آن را انجام می دهید .

دوره های آموزش ساخت کرم دست ساز

مواد اولیه ساخت کرم معجزه درویشی کاملا تضمینی
کلاسهای مو زیر نظر مربیان فنی حرفه ای برگزار می شود در این دوره ها سرفصل های شناخت پایه های تشکیل دهنده کرم ها ( مواد معطر، موثرو.. ) ، ساخت کرم شب ، ضد آکنه ، دورچشم ، تقویت کننده ، ضد آفتاب با spf مشخص، ضد لک، تولید انواع ماسک صورت مانند : ماسک جعفری، پرتقال و سایر ماسک های میوه و تهیه دستورات استفاده از کرم را آموزش می بیند .

نحوه برگزاری دوره ساخت کرم دست ساز

کلاسهای آموزشی ما به صورت حضوری و نیمه حضوری برگزار می‌شود . قوانین فنی حرفه ای این گونه است که تعداد افرادی که در کلاس های حضوری باید باشند بین ۱ تا ۳ نفر و نیمه حضوری بین ۳ تا ۸ نفر است پس از به حد نصاب رسیدن کلاس ها ، با هماهنگی مربیان هفته ای سه بار برگزار می شود .

ابزار و وسایل مورد نیاز

به هنرجویان در قالب پک های آموزشی وسایل و ابزار مورد استفاده ارائه می‌شود هنرجویان هزینه پک ها را بر عهده دارند ابزارها شامل موارد زیر می‌شود :

ظرف های مدرج برای اندازه گیری ، مواد اولیه گیاهی ، مکمل های شیمیایی ، ظرف جهت مخلوط کردن و موارد دیگر …

توانایی هایی که بعد از دوره کرم سازی کسب می کنید

در اتمام دوره کرم سازی ، هنرجویان به ساخت انواع کرم های گیاهی با خواص درمانی متفاوت می پردازند . در این دوره‌ها ، آنها می توانند مشکلات پوستی را تشخیص دهند و بر اساس تشخیص خود کرم و یا ماسک مناسب با نیاز مشتری را ساخته وبه همراه دستورالعمل های آن در اختیار مشتری قرار دهند .

در آخر پس از شرکت در دوره هایی که سازی به راحتی می توانید شروع به کسب درآمد کنید و کسب و کار فعلی خود را بهبود بخشید .

آشنایی با بازار کار کرم سازی و فواید کرم دست ساز

دوره ساخت کرم دست ساز درویشی
در دنیای امروزی ، نیازهای افراد تغییرات بسیاری دیده است و افراد درخواستهای متغیری را با توجه به سلامت و زیبایی پوست شان نسبت به گذشته دارند . در دوره ساخت کرم دست ساز ، متقاضیان این حرفه را برای ارائه خدمات پوستی به مشتریان آماده می کند .

این دوره‌ها به شما کمک میکند که با توجه به نیازهای افراد ، بهترین و کارآمد ترین تشخیص ها را داده و به آنها خدماتی سودمند ارائه دهید .

برای هنرجویان در این رشته بازار کار گسترده ای وجود دارد که با اتمام دوره های آموزشی ، هنرجو میتواند با گرفتن مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای به سرعت وارد بازار کار شوند .

بسیاری از سازمان ها و موسسات در سطح شهر و استان ها هستند که با برگزاری کلاس های متنوع وجامع در رشته ها و حرفه های گوناگون از قبیل روش ساخت کرم شب معجزه ، به آموزش اقشارمختلف وعلاقه مند می پردازند .

هدف این کلاس ها ودوره های طرز تهیه کرم دست ساز، بالا بردن سطح مهارت ودانش حامعه است ، جدا از آن افراد نیز تمایل دارند که به دنبال علایق خود رفته و با آن کسب درآمدی نیز داشته باشند .

در این دوره از زمان ، مدارک دانشگاهی شاید دیگر تضمینی برای شغلی و یا درآمد نباشند … بلکه این مهارت افراد در زمینه های مختلف است که میتواند جریانی برای کسب درآمد فرد باشد .

البته این گفته به این معنی نیست که گذراندن دانشگاه و به دنبال آن مدرک دانشگاهی کاری بیهوده است ! کما که بسیاری از مشاغل مهم و پر درآمد هستند که همچنان نیازمند گذراندن دوره دانشگاهی است ،

نکته گفته ها این بود که در کنار دانشگاه و سطوح علمی بالاتر ، نیازمند این هستیم که حرفه ای نیزفرا بگیریم تا بتوانیم همواره در مسیر رشد وپیشرفت باشیم .

افراد میتوانند با قرار گرفتن در مسیر یادگیری و کسب مهارت و با صرف هزینه ای اندک برای آن ، زمینه را برای پیشرفت خود فراهم کنند و به آن به چشم یک سرمایه گذاری بلند مدت و سود ده نگاه کنند .

دوره های ساخت کرم دست ساز درویشی نیز با باور بر این نگرش ها ، شکل گرفته و برای ارتقای این مهارت ، آن را دنبال می کند .برای اطلاعات بیشتر میتوانید پیج اینستاگرام celaracream را بررسی کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *