سوالات پر تکرار, کرم معجزه

کرم معجزه اصلی را چگونه تشخیص دهیم؟

کرم معجزه اصلی درویشی

کرم معجزه اصلی را چگونه باید خریداری کنیم و تشخیص دهیم ما میخواهیم در این مقاله به این موضوع بسیار مهم بپردازیم .قطعا تا به حال از کرم های معجزه گر زیادی برای صافی یا شفافیت پوست روشن کردن پوست و.. استفاده کرده اید .

برخی از کرم ها میتوانند کمی برای بهبود پوست به شما کمک کنند ولی متاسفانه اکثر کرم هایی که می خرید اینگونه عمل نمیکنند و شما مجبور میشوید آنقدر هزینه کنید تا بلاخره به یک کرم معجزه اصلی برسید.

ولی چگونه میتوان بدون این همه خرج اضافی به یک کرم اصل واقعا معجزه گر رسید؟ پاسخ این سوال را در ادامه عرض میکنم.

تشخیص کرم معجزه اصلی با قیمت کرم معجزه اصل

در ابتدا باید این را بدانید که هر کرم گران اصل نیست و هر کرم ارزان هم فیک نیست. و البته هر کرم ارزان اصل نیست و همینطور هر کرم گران فیک نیست.

هر چیزی ممکن است برخی از فروشنده ها کرم را گران میفروشند تا ادعا کنند آن را از خارج تهیه کرده اند و بخاطر اصل بودن خیلی گران آن را خریده اند .

و شما اگر کرم اصل میخواهید باید برای ان خیلی هزینه کنید در حالی که این ادعا غلط است و کرم های ارزان زیادی هستند که عملکرد خوبی هم دارند.

و همینطور برخی از فروشنده ها تظاهر میکنند این یک کرم اصل و ارزان است و ادعا دارند محصولشان بهترین گزینه است و مانند آن هیچ جا پیدا نمیشود.

این ها را گفتیم تا بدانید ادعای مشتری میتواند هر چیزی باشد ولی شما برای خرید یک کرم خوب و هزینه کردن روی آن باید قبل از هر چیز از اصل بودنش مطمئن شوید آن هم با تحقیق .

خرید کرم معجزه اصلی از فروشگاه معتبر

هر فروشگاهی در یک زمینه فعالیت میکند برای مثال فروشگاه لوازم آرایشی یا فروشگاه لباس یا فروشگاه کرم ها برای پوست . معمولا هرچه فروشگاه تخصصی تر کار کند میتواند در حوضه تخصصش محصولات بهتری را برایتان فراهم کند.

البته فروشگاه های معتبری هستند که در چند حوضه فعالیت میکنند و معمولا فروشگاه های معتبر چند حوضه ای خیلی بزرگ و معروف هستند.

برای خرید هرگونه کرم از جمله کرم های معجزه گر توصیه میکنم قبل از هرچیز با یک متخصص صحبت کنید یا کسی که در این حوضه حرفه ای باشد و بداند چه محصولی را از کجا بخرید بهتر است تا بتواند به شما کمک کند یک کرم معتبر وخوب بخرید.

البته برخی از فروشگاه ها هم هستند که خودشان متخصصین حرفه ای دارند و کرم هارا بارها آزمایش کرده اند.

تشخیص کرم اصل با استفاده از ترکیبات کرم معجزه اصل

بسته به عمل دلخواه خودتان یا کرم دلخواه خودتان برای مثال کرم معجزه شب اصلی یا کرم قوی ضد لک صورت هر کدام از اینها ترکیب خاصی دارند و البته ترکیبات کرم ها متفاوت است .

شما قبل از هرچیز باید ببینید کرمی که میخواهید یا کرم خیلی خوبی که از جایی پیدا کرده اید و قصد خریدش را دارید از چه ترکیباتی استفاده کرده؟

آیا ترکیبات ان برای صورت مضر نیست؟ به یاد داشته باشید برخی از کرم ها به ویژه کرم های دست ساز از ترکیبات نا معتبری استفاده میکنند و شما باید غلظت و رنگ و بو و ترکیبات آن کرم را حتما ببینید.

البته ممکن است در شیشه های کرمی که اصل هستند و از ترکیب دیگری استفاده کرده اند کرم دیگری بگذارند و ان را به فروش برسانند پس در ادامه هم با من همراه باشید ..

رنگ کرم گیاهی معجزه اصل چگونه است؟

چیز هایی مانند غلظت و ترکیبات یک کرم معجزه روی رنگ آن تاثیر میگذارند پس با استفاده از همین موضوع میتوان کرم اصل را تشخیص داد.

کرم اصل معمولا با توجه به ترکیبش غلظتی دارد. برخی از کرم ها از آلوئه ورا استفاده میکنند پس از آنجایی که الوئه ورا یک نرمی و لیزی خاصی دارد کرم هم باید یک همچین حالتی داشته باشد.

البته یک کرم فقط از یک ترکیب استفاده نمیکند و ترکیبات دیگری هم دارد . یکی از روش ها اینست که خودتان تصور کنید آن ترکیبات باهم چه غلظتی میتوانند داشته داشته باشند؟

و البته رنگ آن هرچه میزان غلظت یک کرم یا حتی چند رنگ باهم بیشتر باشد رنگ آن نسبت به آبکی بودن همان ترکیب تیره تر خواهند بود. میزان استفاده از ترکیبات هم مهم است.

چون هر ترکیبی رنگی دارد و با استفاده از میزان ترکیب برای مثال اگر دارچین یک کرم یا ماسک بیشتر باشد پس از آنجایی که دارچین رنگ قهوه ای است رنگ کرم هم احتمال زیاد باید مایل به قهوه ای باشد.

یا مثلا خود الوئه ورا که رنگ خاصی ندارد اگر آن را جدا با مواد های دیگری ترکیب کنند و بیشتر از خود الوئه ورا استفاده کنند پس رنگ ماسک یا کرم باید یک رنگ شفاف باشد .

یا اگر یکی از ترکیبات آن رنگ خاصی دارد باید یک رنگ مایل به آن ترکیب بخصوص باشد. پس تا اینجا دانستیم که اگر ترکیبی که روی شیشه نوشته شده درست نباشد با استفاده از همین موارد ساده میتوانیم این را بفهمیم .

منظورم از موارد ساده رنگ ،بو ،غلظت و.. است. برای مثال اگر کرم دست ساز معجزه با زرد چوبه باشد پس طبیعتا باید رنگ آن مایل به زرد و بوی آن هم مایل به زرد چوبه باشد.

میدانید چرا مایل؟ چون اگر ماسک ترکیبات دیگری دارد ممکن است بو زرد چوبه با بو های دیگر ترکیبات مخلوط شود و زیاد تشخیص داده نشود ولی همینکه کمی بوی آن مورد را حس کردید.

یا بوی یکی از ترکیبات که بیشتر استفاده شده را حس کردید پس تقریبا ثابت میشود که آن کرم واقعا از این ترکیب استفاده کرده.

نوع پوست برای کرم معجزه اصلی

یکی از موارد خاص پوست شما است. اگر شما نوع پوستی دارید که نسبت به مواردی حساسیت دارید یا مواردی هم روی پوست شما هیچ تاثیری ندارند یا پوست شما به گونه ای است که بعد از ایجاد تغییرات دوباره از مدتی به حالت قبل بازمیگردد این موارد دیگر به کرم ربطی ندارند.

برای مثال کرم ضد لک قوی معجزه میخرید و تمامی مراحل را طی میکنید و تحقیق هم میکنید و میفهمید که کرم اصل است ولی هیچ تاثیری در پوست شما نداشته.

در این صورت شما باید نوع پوست خود را بشناسید . شناخت کرم بدون شناخت پوست خود هیچ تاثیری نخواهند داشت و شناخت نوع پوستتان در اولویت است.

در نتیجه..

در آخر همه صحبت هایم را خلاصه میکنم و به شما میگویم که باید کرم مورد استفاده تان یا کرمی که میخواهید بخرید را به خوبی بشناسید از ترکیباتش گرفته تا رنگ بو و غلظتش و البته عملکرد آن چگونه است و تاثیر خودش را بر روی چه نوع پوست هایی میگذارد؟

را کامل بشناسید و همینطور قبل از آن باید پوست خودتان را بشناسید همین !!

این دو مهمترین چیزهایی هستند که برای خرید یک کرم معجزه اصلی میتوانند مهم باشند البته فروشنده معتبر هم مهم است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *