کرم معجزه

پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی شامل چه محصولاتی است؟

پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی

پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی پک روتین روزانه مخصوص پوست است و  دارای چندین نوع محصول مورد نیاز پوست است که بستگی به نوع پوست دارد تا فرد احساس بهتری نسبت به پوست خود را داشته باشد،

محصولات این پک روتین شامل ژل شستشو مخصوص پوست ، آبرسان و مرطوب کننده  پوست ، سرم ویتامین ث و ضد آفتاب بدون رنگ دارای SPF50 می باشد.

از چه محصولاتی باید استفاده کرد؟  عملکرد این محصولات چطور است؟به چه ترتیبی باید از این محصولات استفاده کرد ؟

روتین مراقبت از پوست در گذشته بسیار ساده و آسان بود: شستشوی دستها، شستشوی صورت، استفاده از مرطوب‌کننده و تمام ! اما حالا هم این‌طور نیست .

همین‌طور که ما سراغ استفاده از محصولاتی مثل روغن‌های اسانس، تونر، سرم،  ماسک و دیگر محصولات مهم برای روتین مراقبت از پوست خود رفتیم،

دسته‌بندی جدیدی در این زمینه به وجود آمد و هنوز هم برای خیلی‌ها به‌درستی جا نیفتاده .در حال حاضر ما درباره وسایل روتین پوست صحبت می‌کنیم.

برای تهیه پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی و مشاوره رایگان میتوانید از سایت کرم معجزه اقدام کنید .

پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی

 

  1. غلتک صورت
  2. چوب‌دستی برای ماساژ
  3. سنگ‌هایی بنام گواشا

 

غلتک‌ها مانند غلتک‌های رنگ بسیار کوچک اند،فقط اندازه و اشکال آنها با هم فرق دارد. چوب‌دستی ماساژ شکل استوانه‌ است و سنگ‌ها گواشا تخت هستند و لبه‌ای خمیده دارند. اما هر سه اساساً یک کار انجام می‌دهند.
آن هم  برای ماساژ پوست صورت، ازبین‌بردن استرس و تنش، افزایش جریان خون زیر پوست ، کاهش چین‌وچروکها و کشیده شدن پوست و ازبین‌ رفتن پف استفاده می شوند.

در این مقاله ، می‌خواهیم شما را با یک روتین پوستی ایده‌آل برای صبح و شب، آشنا کنیم و از مزایا و ویژگی‌های بهترین محصولات مراقبتی، صبحت کنیم. و در مقالات بعدی قصد داریم درباره روتین پوست های چرب هم صحبت کنیم .

 

روتین پوست برای صبح

پن

پن‌، شبیه صابون است؛ اما ساختار آن با صابون متفاوت است. این محصول بدون اینکه چربی‌های مفید پوست را از بین ببرد، آلودگی‌ها را به‌خوبی پاک کرده و از رشد میکروب‌ها بر روی پوست جلوگیری می‌کند.

در بازار محصولات مراقبت برای روتین پوست، پن‌های زیادی عرضه شده که هرکدام خاصیت منحصربه‌فردی دارند که علاوه‌بر پاکسازی پوست، مشکلات و عارضه های آن را هم برطرف می‌کند که دارای پوستی تمیز، سالم و شاداب باشید.

که برای انواع لک و جوش صورت مورد استفاده قرار میگیرند.

 

میسلار واتر

 

اولین کاری که حتما باید اول صبح برای پاک کردن آلودگی‌ها و چربی‌های بجا مانده روی پوست انجام دهید، استفاده از میسلار واتر می باشد.

می دانید که در زمان خواب، ذرات چربی و عرق  روی پوست شما نشسته و منافذ پوست شما را می بندد، راهکار خلاصی از چربی و عرق روی پوست، استفاده از یک میسلار واتر است.

 

ژل شستشو

 

ژل شتشو در انواع روتین های پوستی باید استفاده شود بعد از استفاده از میسلار واتر، در پاکسازی باید به سراغ استفاده از پاک‌کننده‌های مناسب نوع پوست‌تان بروید.

در اینجا ما به شماپیشنهاد می دهیم که با استفاده از ژل‌های شوینده صورت برای پاک کردن و تمیز کردن پوست ،صورت خود را پاک سازی کنید. پیشنهاد ما این است که به دنبال محصولاتی باشید که در آن‌ها از بهترین مواد مؤثر و ترکیبات فعال استفاده شده باشد.

ولی درصورتی‌که بیش از حد از پاک‌کننده‌ها استفاده کنید یا روش استفاده از آن‌ها را به درستی بلد نباشید، این امکان وجود دارد که به پوست‌تان آسیب برسد.

 

تونر

نوبت به آخرین گام در پاکسازی پوست در یک روتین پوستی ایده‌آل رسیدیم که بعد از استفاده از میسلار واتر و ژل‌های شوینده،باید انجام گیرد.

تونرها برای جمع‌تر کردن منافذ باز پوست و تنظیم میزان pH  پوست، وجودشان الزامی است.

همچنین تونر ها می‌توانند رطوبت‌ پوست‌تان را به خوبی تأمین کنند.

 

سرم ویتامین C

 

وقتی از سرم‌ها صحبت میکنیم، پیشنهاد ما برای شما این است که در برنامه صبح‌گاهی تان از سرم ویتامین سی کنید.

همه آن‌هایی که به سلامت پوست‌شان اهمیت می‌دهند، می بایست استفاده از این محصول مراقبتی را در سبد روزانه‌شان بگنجانند.حال شرایط سنی تان چیست فرقی نمی‌کند .

این محصول به شما کمک میکند تا روند پیری پوست‌تان را کند کنید و بتوانید همه آسیب‌های وارده از مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید و آلودگی هوا رااز پوست دفع کنید.

 

سرم های روشن کننده در پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی

افرادی که به لک‌های پوستی دچاراند،برایشان استفاده از سرمهای روشن کننده و ضدلک را پیشنهاد داریم. وقتی که رنگدانه‌های ملانین بیش از اندازه در پوست ما تولید شوند، لک‌ها و تیرگی‌ها بوجود می‌آیند.

سرم‌های روشن‌کننده، تولید ملانین در پوست را کم کرده و لک‌های پوستی را از بین می‌برند. از دیگر فواید این سرم‌ها آبرسانی پوست و رساندن مواد مغذی به آن می‌باشد.

سرم آبرسان در پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی

خیلی ها با وجود استفاده مداوم از محصولات مراقبتی باز هم از خشکی پوست رنج می‌برند. و این بستگی به شرایط بد آب‌و‌هوایی، تغذیه نامناسب، بروز بیماری‌ها و یا استفاده از داروهای خاص، دارد که همگی جزو مواردی هستند که خشکی پوست را تشدید می‌کنند.

این مسئله را باید قبل از این که خشکی پوست باعث بروز زخم یا چین‌و‌چروک در بدن شود و ظاهر زیبای پوست‌ را از بین ببرد، جدی بگیرید. سرم آبرسان برای همین مشکل ،مورد استفاده قرار میگیرد.

 

کرم چشم در پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی

 

متخصصان پوست معتقدند پوست ظریف و منحصربه‌فرد دور چشم در برابر کوچک‌ترین تغییر و تحولات محیطی، واکنش نشان می‌دهد و به‌راحتی از سطح رطوبتش رفته رفته کم می‌شود، اگر خیلی با چشم‌تان بازی کنید و باعث می شود.

که اجازه ندهید مردمک چشم یک‌جا بند شود، که باعث میشود که خطوط و چین‌وچروک دور چشم‌تان زودتر خودشان را نشان دهند.

به این منظور ، کرم چشم در دسته درمانی روتین پوست قرار می‌گیرد که برای استفاده از آن باید کمی از کرم دور چشم را روی انگشت خود بمالید و سپس آن را دور چشم‌تان ماساژ دهید.

بهتر است از انگشت حلقه برای ماساژ دور چشم استفاده کنید، چرا که ضعیف‌ترین انگشت دست محسوب می شود و از آسیب احتمالی و غیرارادی به چشم‌ ها جلوگیری خواهد کرد.

 

ضد آفتاب در پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی

 

ضد آفتاب تاثیر زیادی بر روی جلوگیری از آسیب های پوستی دارد  .تقریباً بیش از نوددرصد از تغییرات مشهود بر روی  پوست، با پیری پوست در ارتباط هستند که در اثر قرار گرفتن در معرض اشعه‌های ماورابنفش خورشید ایجاد می‌شوند.

آن دسته افرادی که هر روز صبح از کرم‌های ضدآفتاب SPF15 یا بالاتر استفاده می کنند و هر چند ساعت آن را تجدید می‌کنند، روند پیری پوست‌شان را تا ۲۴ درصد کاهش میدهند.

اگر کرم ضد آفتاب نزنید، مثل این است که هیچکدام از مراحل قبلی را طی نکرده‌اید. محافظت از پوست در برابر نور خورشید، بسیار مهم و حیاتی است حتی اگر تمام روز در خانه باشید، چرا که اشعه فرابنفش می‌تواند از پنجره‌ها نیز وارد شود.

 

روتین پوستی شب

روتین پوست شب، بهترین امکان را به شما می‌دهد تا پوست‌تان را به خوبی تغذیه کنید. به این دلیل که وقتی شما خواب هستید، پوست‌تان به بخش‌های آسیب‌دیده خود رسیدگی می کند. با کمی تفاوت همان مراحل پاکسازی، درمان و مرطوب‌کننده را انجام دهید.

 

میسلار واتر

همانند روتین روز، استفاده از یک پاک‌کننده معمولی را برای شما پیشنهاد داریم ولی کمی متفاوت‌ .شما شب‌ها، می‌توانید از پاک‌کننده‌ای استفاده کنید که شستشوی آرایش‌تان را نیز انجام دهد.

محلول پاک کننده آرایشی دوفاز

 

افرادی که پوست‌های خیلی حساسی دارند، ممکن است در استفاده از پاک‌کننده‌های صورت، و پوست‌شان ملتهب یا قرمز شود و دچار مشکل شوند . این افراد محلول پاک‌کننده آرایش دوفازی، گزینه مناسبی است.

این محصول، دارای روغن برای ازبین‌بردن انواع آرایش و مخلوط پاک‌کننده آرایش ، از جمله آرایش ضدآب می‌باشد. این محصول را همه ما در روتین پوستی‌مان به آن نیاز داریم.

فواید این محصول این است که با خیال راحت و بدون اینکه نگران آسیب دیدن پوست باشیم می‌توانیم تمام آرایش صورت به ویژه آرایش چشم‌ها و لب را با آن پاک کنیم.

 

ژل‌ شوینده در پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی

شستشوی صورت­ بخشی از برنامه­­ روزمره پوست‌ است . برای انجام این کار، شوینده صورت همان­ محلولی است که شما برای از بین بردن آلودگی ،چربی،عرق، آرایش،و سلول‌های پوستی مرده از صورتتان، به آن نیاز دارید.

ضمن اینکه ، یک شوینده­ صورت، پوست شما را شاداب کرده و به آن فرصت تنفس می‌دهد. همچنین پوست شما تمیز کرده و آماده می‌کند برای استفاده از دیگر محصولات مانند کرم‌های مرطوب‌کننده و لوسیون و دیگر اقلام آرایشی .

ژل شوینده صورت، چربی را از منافذ پوست پاک کرده و اجازه تنفس به پوست می‌دهد. همچنین ضمن آبرسانی ترشح چربی در پوست شما را کنترل آن را می‌کند.

تونر

اگر تونری دارید که خودتان می‌پسندید، حتماً از آن استفاده کنید زیرا استفاده از تونر، سلیقه‌ای است.

اگر پوست شما مستعد آکنه است، به دنبال تونری باشید که اسید سالیسیلیک داشته باشد. اگر پوست حساس یا خشکی دارید، ضمن داشتن روتین مراقبت از پوست حساس، باید سراغ تونرهای آبرسان بروید.

 

سرم های ضدچروک در پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی

 

از مهمترین چیزهایی که میتواند سلول‌های مرده پوست را احیا کندو به درخشان شدن پوستتان کمک کند ، سرم‌های حاوی آلفا هیدروکسید اسید هستند. زیرا به شما کمک می‌کند تا پوستتان کلاژن بسازد و منجر به درخشندگی پوست‌تان می‌شود.

اگر دنبال رتینول در روتین پوست خود هستید، بهتر است آن را شب‌ها استفاده کنید.

رتینول، نوعی ویتامین است که به کاهش چین‌وچروک کمک می‌کند. همه می‌توانند از این ویتامین استفاده کنند. این ماده در سرم‌های ضد چروک مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با استفاده از رتینول در بیست سالگی درست همانقدر که سن‌تان است، به نظر برسید.

و در چهل سالگی یا پنجاه سالگی نیز کمی جوان‌تر از آن سنی که دارید به نظر برسید.

 

کرم چشم در پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی

سعی کنید با استفاده از کرم دور چشم ، چشم‌تان را به استفاده از کرم و مراقبت کردن، عادت بدهید. نیاز نیست زیاده‌روی کنید.

شما می‌توانید با مقدار کمی از آن شروع کنید . برنامه ای برای خودتان بگذارید تا بعد از گذشت مدت زمانی اندک شاهد تغییرات چشمگیری باشید. می‌توانید کمی سرم، دور چشم‌تان بزنید ، سپس روی آن کرم دور چشم استفاده کنید.

آبرسان

توجه داشته باشید که آبرسانی در شب بسیار مهم است، چرا که کرم آبرسان از پوست محافظت و علاوه بر آن، پوست‌ را بعد از شستشو آبرسانی هم می‌کند. بدین ترتیب وقتی صبح از خواب بیدار شوید، پوستی درخشان دارید.

مهمترین مراحل روتین پوست همراه با پکیج حرفه ای روتین پوستی درویشی را برای شما عزیزان بازگو نمودیم.با داشتن روتین پوست، روز به روز پوستی زیبا و چهره ای جوانتر خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *